USŁUGIMożesz również dokonać
rezerwacji dzwoniąc do nas:
+48 12 294 53 53 lub +48 780 151 746

lub pisząc na adres
recepcja@hotelgrottger.pl

WYCIECZKI

Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej oferty wycieczek po Krakowie i nie tylko. Każdą z nich można zamówić w recepcji naszego Hotelu. Prawie każda wycieczka w swojej cenie zawiera opiekę przewodnika który zabiera Państwa bezpośrednio z hotelu, oprowadza po najciekawszych miejscach i odwozi spowrotem do hotelu. Wycieczki są organizowane aż w ośmiu różnych językach.

Oto niektóre z nich
 

Auschwitz Birkenau

Siedmiogodzinna wycieczka do muzeum Auschwitz Birkenau, zbudowanego w latach trzydziestych przez nazistów obozu koncentacyjnego w Oświęcimiu.

 

Wieliczka Kopalnia Soli

Zwiedzanie zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce w małym, pobliskim miasteczku. Na miejscu 800 schodów do pokonania by zejść na głębokość 135 metrów pod ziemię, obejrzeć wykute w soli komory, jeziora, majestatyczne konstrukcje i unikalne solne rzeźby. Prawie trzy kilometrowy spacer w głąb ziemi.

 

Kraków w jeden dzień 

Wycieczka elektrycznym samochodzikiem wraz z przewodnikiem po Krakowie. Obejmuje aż 58 miejsc historycznych w tym stare miasto, żydowską dzielnicę Kazimierz oraz sławną i zabytkową już fabrykę Shindlera.

W ofercie również Częstochowa, Zakopane, Kraków nocą i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy.